заходи

День Толерантності 16 листопада

"Ми різні - в цьому наше багатство. Ми разом - в цьому наша сила ..." Цікаво та пізнавально пройшли дні у Колоденецькій гімназії приурочені Міжнародному дню Толерантності. Діти навчалися один від одного, грали в інтерактивні ігри, вікторини; вчилися поважати, підтримувати один одного. У гімназії вчать ввічливості ,прищеплюють доброту,толерантність, милосердя,вміння прощати,християнські моральні якості та цінності.

11:29 17.11.2023

Осіння ярмарка

Весело,цікаво,та пізнавально пройшов ще один тиждень у першокласників під назвою "Ми-підприємливі"учні разом з батьками вчилися розрізняти,та рахувати гроші,діти разом з батьками організували чудову "Осінню ярмарку".

15:51 20.10.2023

Конкурс-виставка "Квітковий вернісаж -2023"

4 жовтня відбувся І етап конкурсу-виставки "Квітковий вернісаж -2023". Учні підготували композиції у таких номінаціях: листівки зміні букетом, композиції із сухоцвітів, еко-декор, "Дари осені", букети та композиції із живих квітів. Запрошуємо відвідати наш онлайн-вернісаж.

09:08 05.10.2023

День захисту тварин

Щорічно 4 жовтня в усьому світі відзначається важливе екологічне свято - День захисту тварин.

14:21 04.10.2023

Фізкультурно-оздоровчі заходи

Упродовж 28 вересня 2 жовтня у Колоденецькій гімназії  відбулися фізкультурно-оздоровчі заходи в межах проекту офісу президента

09:18 03.10.2023

День Учителя

В Колоденецькій гімназії відзначили чудове осіннє свято - День Учителя та провели учнівське самоврядування в Дії.

15:15 29.09.2023