Методичні об’єднання

Бінарний урок із зарубіжної літератури і математики на тему "Диво Різдва"(за твором Ч.Діккенса "Різдвяна пісня у прозі")

У 6 класі вчителі Магир Н.В.,Пришляк О.В.провели бінарний урок на тему "Нехай святиться Різдво"( за твором Ч.Діккенса "Різдвяна пісня у прозі".) Батьки були активними учасниками уроку,змогли побачити дітей  з нового для себе боку,посилити партнерство:гімназія-учителі--учні-батьки.

12:41 22.12.2023

У 6 класі відбувся відкритий урок географії

У 6 класі відбувся відкритий урок географії на тему: "Світовий океан та його частини". Діти виконували завдання на таких інтернет ресурсах: "Learning Apps", "Seterra", "Google maps". Працювали з атласами та контурними картами

14:37 17.03.2023

Урок англійської мови у 4 класі.

На уроці англійської мови учні 4 класу здійснили віртуальну мандрівку навколо світу. Зупинилися у найвідоміших двох столицях світу - Києві та Лондоні. Вивчили визначні місця, порівняли їх та загадали поїхати туди на екскурсію відразу після перемоги!!!

12:42 10.03.2023

У 1 класі відбувся відкритий урок з української мови

Сьогодні у 1 класі відбувся відкритий урок з української мови. Діти продовжували подорожувати країною Букварії,де ознайомилися з новою буквою "Я,я", позначення нею двох звуків [йа]. Виконували багато цікавих завдань. За свої старання та активність в кінці уроку отримали подарунок від директорки,а також пригощалися соковитими яблуками.

12:26 09.03.2023

Презентація з методичної теми "Роль гри у підвищенні пізнавальної активності молодших школярів" - вчителька початкових класів Ревакович Мар'яна Ярославівна

13:15 27.12.2022