Подорожі

Подорож до Львова на зустріч зі Святим Миколаєм.

Другокласники разом з батьками та вчителькою М.П.Гузич 5 грудня мали змогу побувати на виставі "Різдвяні пригоди Святого Миколая". Дякуємо ЗСУ за таку можливість. Даруймо посмішки та емоції один одному - це так важливо.

13:29 06.12.2023

Поїздка учнів 1 та 4 класів до міста Луцька.

Учні 1 та 4 класів здійснили чудову поїздку до міста Луцька разом із учителями Чубінською І.Б., Гузич М.П. та батьками.Побували у зоопарку та розважальному центрі. Усі отримали море позитивних емоцій та вражень. Дякуємо ЗСУ за таку можливість .

07:16 16.06.2023

Учні 8 класу відвідали Львів

Львів - одне з тих міст де можна відчути справжнє Різдво. Саме тут побували учні 8 класу і стали частинкою цієї унікальної зимової історії.

14:42 17.08.2022