22 квітня в працівником ювенальної превенції ЛРУП#1 Різник Т.О. проведено з учнями 7-9 класів профілактичний урок щодо прав та обов'язків учнів

Дата: 22.04.2024 13:28
Кількість переглядів: 5

тиждень_знань_з_основ_БЖД розпочався 22 квітня в Колоденецькій гімназії Жовтанецької сільської ради .Працівником ювенальної превенції ЛРУП#1 Різник Т.О. проведено з учнями 7-9 класів профілактичний урок щодо прав та обов'язків учнів. Відповідальність неповнолітніх та види відповідальності.Попередження вчинення булінгу в освітньому середовищі.Учні отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання. Дякуємо Різник Т.О. за співпрацю.